FAQ – najczęściej zadawane pytania

1. Czym właściwie się zajmujemy?

Jesteśmy zespołem z różnych branż, który stara się nawzajem z pozostałymi wydziałami naszej agencji zbierać informacje, nimi się dzielić i pomagać naszą działalnością wam – naszym czytelnikom, konsumentom, współpracownikom oraz członkom akcji crowdfundingowych. Nasze 3 główne tematyki wokół których koncentruje się nasza działalność to Technologia, Zdrowy tryb życia oraz Rozwój osobisty. Dzisiaj każdy korzysta z technologii, każdy potrzebuje zdrowego trybu życia oraz rozwoju, próbujemy się więc zająć tymi trzema pięknymi dziedzinami życia z pasją, aby odpowiedzieć na wasze potrzeby. Prowadzimy także aukcje internetowe dla was.

2. Czym zajmuje się dział Technologiczny?

Zajmujemy się wyszukiwaniem, wprowadzaniem i finansowaniem nowoczesnych technologii. Poszukujemy talentów w tej branży i próbujemy im pomóc zgodnie z tym jakie mamy ku temu środki. Także pomagamy rozreklamować mało znane wynalazki dzięki naszemu portalowi.

3. Czym zajmuje się sekcja od zdrowego tryb życia?

Głównie polecanymi dietami, ćwiczeniami fizycznymi, terapiami, rehabilitacjami oczywiście w nowoczesnym wydźwięku – jak na przykład terapia plazmą.

4. Od czego właściwie jest sekcja rozwoju osobistego?

Sekcja rozwoju osobistego opisuje wszelkie pasje wymagające aktywności umysłowej. Sztuka, muzyka, malarstwo, rzeźba, fotografia. Opisujemy sposoby aby kreatywnie spędzać czas wolny.

5. Forum

Forum zajmuje się dyskusjami z wami, dyskutujemy na temat waszych pomysłów, służymy naszą wiedzą, czasem, ekspertyzą, pomagamy w finansowaniu wynalazków oraz szukamy talentów i nowych kreatywnych sposobów na życie, chcemy was poznawać i liczymy na to, że będziecie chcieli poznać nas.

6. Inkubator wynalazków

Inkubator wynalazków to jedna z form naszej pomocy dla was, która pomoże wam sfinansować wynalazki poprzez platformę Crowdfundingową.

7. Co to jest crowdfunding?

Crowdfunding to ogólnie rzecz biorąc promowana we wszystkich współpracujących z nami serwisach akcja zbiórki pieniężnej na wasze zarejestrowane u nas projekty wynalazków. Spróbujcie sami!

8. Co potrzebuje zrobić by wystartować taką akcję?

Generalnie początkowo wystarczy zarejestrować konto i rozpocząć taką akcję, ale z czasem możemy mieć wymogi takie jak zdjęcia już przygotowanych rzeczy, zdjęcia waszych dokumentów czy przejście różnych weryfikacji jeśli ich będą żądać inwestorzy. Przejście każdej takiej weryfikacji pozytywnie doda wam odpowiednią certyfikację do akcji potwierdzającą waszą wiarygodność.

9. Skąd brać inwestorów?

Inwestorów możecie pozyskać sami, my także próbujemy dla was pozyskać inwestorów i na pewno także inwestorzy będą szukać nas i was. Proponujemy być otwartymi, sprawdzać maile i odbierać telefony.

10. Aukcje

Aukcje są dostępne pod adresem https://eyn.pl i tam znajdziecie wszystkie odpowiedzi.

11. Od czego jest wallet for You?

Wszelkie informacje o Wallet for You znajdziecie pod adresem https://walletforyou.pl.

12. Jak się zarejestrować?

Musicie wypełnić formularz znajdujący się tutaj – http://www.walletforyou.pl/app/rejestracja/?tfy lub wykonać rejestrację poprzez kliknięcie odnośnika „zarejestruj się” na górze strony. To jest także możliwe poprzez aplikację mobilną.

13. Jak się z wami skontaktować?

Poprzez e-mail kontakt@number369.com